WARSZAWSKI TYDZIEŃ ZDROWIA PSYCHICZNEGO

– 2 -godzinne warsztaty dla rodziców i nauczycieli ,,Jak dbać o dobrostan psychiczny dzieci i młodzieży?”  – indywidualne konsultacje z psychologami dla rodziców

Rozstrzygnięcie przetargu na firmę cateringową

CATERING DLA DZIECI Magdalena Załuska

DYŻUR WAKACYJNY

12-31.08.2024 r.

POCZTA WALENTYNKOWA

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola zachęca wszystkie dzieci wraz z Rodzicami do wykonania kartki Walentynkowej dla osób, które darzą szczególną sympatią (kolega, koleżanka, nauczyciel, pracownik przedszkola).

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Informujemy, że 5 marca br. rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Niechaj nadchodzące święta będą radosne, zdrowe i miłe, a Nowy Rok przyniesie spełnienie najskrytszych marzeń i realizację wszelkich planów!